SPA

SPA na mazurach

Spa znajdujące się na Mazurach. Może od centrum miasta być oddalone i otoczone wzgórzami. Z tym, że na jego północy mogą znajdować się różne miasta. Niejedno miasto na Mazurach  graniczy z Gminami Wiejskimi. Wspólny obszar zaś, który wynoszą może być bardzo zabudowany, albo też powiązany z gruntami rolnymi, lasami itp.

SPA nad morzem

SPA nad morzem nie będzie w centrum miasta, a jest zorientowane przy brzegu. Może ono w dużej mierze sąsiadować z domami między biegów XIX wieku, dwie trzecie miasta może mieć znaki czasu na ścianach zewnętrznych. Pozostałe zapakowane działki gminy mogą obejmować głównie pojedyncze wolnostojące i jednorodzinne wille o XIX i XX wieków.

SPA w górach

Trzy obszary wyróżniają SPA, a jednym z centrum ich jest SPA w górach. Przemysł Spa woda mineralna i jej pochodne. Dobrze, gdy do dworca kolejowego i dzielnicy jest blisko, bo wtedy znajdujące się na zachód od miast tereny; jak i te w innych obszarach szybciej się zwiedzi. W końcu SPA powinna towarzyszyć i dawka ruchu ze spacerami na świeżym powietrzu.

źródło: W nawiązaniu do SPA, WikiFR

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.